2012 r. był dla nas przełomem. I nie dlatego, że w kartach historii zapisało się udane lądowanie na Marsie… A dlatego, że wykonaliśmy nasze pierwsze biznesowe zlecenie. Zaufała nam jedna z największych firm przemysłowych w Polsce, a sprawa dotyczyła kradzieży paliwa z cystern kolejowych.

Choć pierwsze kroki były trudne, to lata przepracowane w CBŚ oraz ABW okazały się przydatne i pomogły odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Początkowe wyzwania nie zniechęciły nas. Ba, jeszcze bardziej zmobilizowały do intensywnej pracy i poszerzania kwalifikacji z dziedziny detektywistyki.

Pierwsze zlecenia wykonywaliśmy w skromnym dwuosobowym składzie. Jednak w miarę upływu lat InvestProtect się rozrastał, przybywało pracowników. Dziś posiadamy biura w Gdańsku, Gdyni i Warszawie, a w naszych szeregach pracuje 8 detektywów, 2 techników, grafolog, psycholog o specjalności psychologia kryminalna oraz 2 ekspertów w dziedzinie finansów.

Ciągle się rozwijamy dbając o jak najwyższą skuteczność, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej dyskrecji.

Dążymy do tego, by być wiodącym w Polsce biurem detektywistycznym, specjalizującym się w usługach śledczych dla biznesu, a zarazem świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wierzymy, że sukces naszych klientów to tym samym i nasz sukces. Z tego względu nasi detektywi oprócz niezbędnego sprzętu, posiadają doświadczenie i wzajemnie uzupełniają się wiedzą z dziedziny prawa, psychologii, fizyki, elektroniki, optoelektroniki czy teleinformatyki.

Posiadamy własną bazę transportową, ale także korzystamy z wypożyczalni samochodowych. Ponadto poza granicami Polski wszystkie czynności operacyjne prowadzimy we własnym zakresie korzystając z pomocy miejscowych specjalistów posługujących się językiem niezbędnym do zrealizowania zlecenia.

 

Jesteśmy po to, aby zwiększyć Państwa poczucie bezpieczeństwa w prowadzeniu firmy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. To Państwo decydują o terminie i miejscu spotkania.